Chci nejlevnější hypotéku

Chystáte-li si pořídit hypotéku, jde o jeden z nejvýznamnějších kroků ve Vašem životě. Vzhledem k významu této volby je optimální zvolit si tu nejlepší možnou hypotéku na trhu a získat k na ní zároveň i největší množství slev.

Vybrat si z nabídky na trhu dobrou hypotéku přitom není vůbec snadné. A i v případě šťastného výběru není vyhráno - po výběru nejlepší hypotéky, je zapotřebí vyjednat si co nejlepší podmínky. Teprve pak lze hovořit o dobré hypotéce.

Není-li však člověk z oboru, dosáhne v obou případech jen těžko optimálního výsledku. Chybí k tomu dostatečná znalost trhu, nuancí smluvních podmínek, vyjednávací síla na dojednání solidních úlev z poplatků... Navíc jednotlivci nejsou dostupné množstevní slevy.

Necháte-li si pomoci od nás, nezaplatíte ani korunu navíc a získáte srovnání hypotečních nabídek pro Vás konkrétně (ne nic neříkající průměrné úroky), a to včetně vyjednání slev.

Známe hypoteční trh a stojíme v něm na Vaší straně.
Najdeme pro Vás nejlevnější hypotéku.

7-10 dnů

7-10 dnu. Váš požadavek na srovnání hypoték vyřídíme rychle. Výsledek obdržíte formou srovnání nabídek do 7-10 dnů.

Nejnižší %

Docílíme pro Vás nejlepších podmínek/nejnižšího úroku, a to ze 2 důvodů :

1Šíře kontaktů na finanční domy, kterými disponujeme, nám dává optimální podmínky pro detailní srovnání hypoték a výběr té nejvýhodnější. (pokračovat ...)

2A především - nadstandardní podmínky získáte, protože zajišťujeme pravidelně hypotéky pro větší množství klientů a máme díky tomu množstevní slevy na ceně hypoték.

0 ,-

Za srovnání hypoték a výběr té nejlepší pro Vás nic neplatíte. Více zde: Jsme... Srovnani zdarma.

Nezávislost

Jsme zcela nezávislým poradenským subjektem. Nejsme tedy vlastnicky propojeni s žádným poskytovatelem hypoték! Jediným kritériem srovnání a vyjednávání slev na hypotéce je výhodnost pro klienta.

Odbornost

Propůjčíme Vám při výběru hypotéky svou zkušenost a dlouhodobou znalost trhu - nedopustíte se zbytečných chyb.

Jednoduchost

Veškeré kalkulace, jednání a smlouvání pro získání nejlepší hypotéky provedeme za Vás s našimi prověřenými kontakty v jednotlivých bankách. Vy se pak už jen rozhodnete, zda si některou z předjednaných hypoték vyberete.

Lavy roh Lavy roh